PRODEJNY OPĚT OTEVŘENY
PRAHA | BRNO | NÁCHOD
SIDE-irobot20
SIDE-irobot20

Robotický vysavač
iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

4 recenze
23 999 Kč
Cena s kódem
"irobot20"
29 999 Kč

SKLADEM > 5 ks Odešleme v pondělí
Doprava ZDARMA
Doručení do 24 HODIN
Záruka: 24 měsíců
Kód: 103440

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Robotický vysavač Roomba s9 přichází se sadou průlomových technologií a nastavuje zcela nová měřítka v automatickém úklidu domácnosti. Inovativní Edge design maximalizuje schopnost úklidu v rozích a podél nábytku. Díky unikátnímu systému navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a technologií vSLAM se dokonale zorientuje a uklidí jakkoli velké prostory. Rozezná, kde začínají koberce a pomocí funkce Power Boost zvýší sací výkon. Přelomovým milníkem značky iRobot je schopnost komunikace a spolupráce Roomby s9 s robotickým mopem iRobot Braava m6.

iRobot prodejce

Hlavní přednosti:

 • Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a vSLAM technologií
 • Komunikace s robotickým mopem iRobot m6
 • Neomezená velikost uklízené plochy
 • O 30% širší gumové kartáče Aeroforce
 • Speciální Edge design pro dokonalý úklid v rozích
 • 40x silnější sání oproti sérii 600
 • Čistící stanice Clean Base není součástí balení
 • Unikátní boční kartáček s 5 rameny
 • Rozšířené ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Inteligentní plánování úklidu
 • Komunikace v českém jazyce
 • Omyvatelný sběrný koš

Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a vSLAM technologií

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalý úklid neomezeně velkého prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map.

iRobot Roomba s9 navigace vSLAM

Program SPOT – ideální řešení pro lokální úklid

Velmi praktický program SPOT pošle lopatku a smetáček do muzea. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m², například když se vám v kuchyni vysype cukr nebo mouka.

iRobot Roomba s9 Dirt Detect

Funkce nabíjení během úklidu

Roomba s9 si chytře hlídá stav baterie, a je-li to zapotřebí, sama zamíří do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila, dokud není její práce hotova.

iRobot Roomba s9 automatické dobíjení

Funkce Keep Out Zones

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

iRobot Roomba s9 Keep out zones

Funkce Power Boost

Roomba s9 spolehlivě pozná, že se nachází na koberci a díky funkci Power Boost automaticky maximalizuje až 40x* sací výkon. Funkci Power Boost lze rovněž ovládat pomocí aplikace iRobot Home, která umožňuje nastavení sacího výkonu ve 4 režimech.

iRobot Roomba s9 zvýšený výkon na kobercích

Přitiskne se ke stěnám a dostane se do každého rohu

Základem technologie PerfectEdge je tvar robota navržen na čištění rohů, boční kartáček a pokročilé senzory, které skenují prostor před robotem a pomáhají mu přitisknout se ke stěnám a dosáhnout hluboko do rohu.

iRobot Roomba s9 Perfect Edge

Třístupňový čistící systém AeroForce

iRobot Roomba s9 je vybaven patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem s funkcí Power Boost se sací výkon zvyšuje až na čtyřicetinásobek*.

1. Prémiový boční kartáček

Speciálně zahnutý boční kartáček robota disponuje 5 rameny a dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, v rozích, i jiných těžko dostupných zákoutí.

2. Dva rozšířené proti sobě rotující kartáče AeroForce

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru. Kartáče jsou u Roomby s9 rozšířeny o 30% a Roomba tak uklízí až o 30% rychleji než nižší modely.

3. Výkonný sací motor

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará nový vysoce efektivní filtr AeroForce, který zachytí 99% pylu a alergenů.

iRobot Roomba s9 Až 40-krát vyšší výkon vysávání

S mobilní aplikací iRobot HOME zvládnete úklid prakticky odkudkoli

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu například z práce nebo z dovolené. Stačí jednoduše stisknout tlačítko CLEAN a pustí se do práce. Aplikace iRobot HOME vám nabízí i celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací v českém jazyce. Hlídá a upozorňuje na potřebnou údržbu robota, vede statistiky jednotlivých úklidových cyklů a sekce nápověda vám pomůže například se zodpovězením nejčastějších otázek. Úplnou kontrolu nad Roombou můžete mít v rámci chytré domácnosti nejen s aplikací iRobot HOME, ale i s Google Assistant nebo Alexou.

iRobot Roomba s9 Aplikace iRobot HOME

Široké rotační kartáče

O 30% širší dva gumové hlavní kartáče poskytují důkladnější čištění pro každou úklid. Každý kartáč je speciálně navržen a vybaven gumovým běhounem, který zůstává v neustálém kontaktu s různými typy povrchů - od tvrdých podlah po koberce a podlahové krytiny.

iRobot Roomba s9 široké rotační kartáče

Inteligentní mapování Imprint

Roomba s9 si nejprve pečlivě zmapuje vámi svěřený prostor. Jakmile mapu uloží do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností a následně je pojmenovat. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde má robot zrovna uklízet.

Robot je schopen uložit až 10 různých map. Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle vašich potřeb.

iRobot Roomba s9 Inteligentní mapováni Imprint

Komunikace s robotickým mopem iRobot Braava m6

Roomba s9 umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky této revoluční funkci Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti. Tato funkce je volitelná.

iRobot Roomba s9 Imprint link

Omyvatelný sběrný koš AeroForce

Roomba disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší.

iRobot Roomba s9 omyvatelný sběrný koš

Srovnání modelů Roomba:

srovnání modelů roomba

Technická specifikace:

 • Model: iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
 • Barva: černá / bronz
 • Navigace: iAdapt 3.0 s vSLAM technologií
 • Filtrační systém: HEPA type filtr (AeroForce)
 • Baterie: Li-Ion
 • Spotřeba při nabíjení: max. 33 W
 • Spotřeba Stand-By: max. 2 W
 • Rozměry: 311 x 311 x 93 mm
 • Hmotnost: 3,7 Kg
 • Hlučnost: < 60 dB
 • Detekce nečistot: ano
 • Wi-Fi: ano
 • Mobilní aplikace: iRobot HOME - Android / iOS
 • Čeština: ano

Obsah balení:

 • 1x iRobot Roomba s9 (9158) (součástí je i baterie Li-Ion)
 • 1x Nabíjecí základna
 • 1x Náhradní HEPA filtr
 • 1x Náhradní boční kartáček
 • 1x Uživatelský CZ manuál

Fotogalerie Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Videa Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Příslušenství Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Ke stažení Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Momentálně není nic ke stažení.

Recenze Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
86 %
4.3
5 hodnocení
3
1
1
0
0
100 % lidí produkt doporučuje Napište uživatelskou recenzi

Uživatelské recenze

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
Ověřený zákazník Alžběta 8. 2. 2021
5
100 %
Doporučuje produkt

Měli jsme Roombo řady 9 a musím říct, že za dva roky co ji máme se iRobot posunul zase o velký kus dále. S9 je neskutečně tichá, rychle se učící a velice důkladně vysávající robot. Zatím se mi ani nikde nezasekla( s řadou 9 se občas zasekla pod záchodem). Nemohu je tedy nic vytknout. Drobným plus je vzhled, který elegantně doplňuje interiér.

 • -tichá
 • -dobře se orientující v prostoru
 • -desing
 • -chytře vymyšlený systém ukládání kabelu v dokovací stanici
 • nic jsem nenašla
Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
Ověřený zákazník Anonym 6. 1. 2021
4
80 %
Doporučuje produkt

Tento vysavač jsem koupil v den, kdy jsem reklamoval asi po cca dvou měsících stejný typ, který ale vůbec nefungoval a po vyřízení reklamace mi řekli, že byl v pořádku. Nově zakoupený vysavač funguje bezvadně, s vysavačem, který jsem reklamoval(stejný typ) se nedá vůbec srovnávat, nový prostě funguje.

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
Ověřený zákazník Petra L. K. 4. 1. 2021
5
100 %
Doporučuje produkt

Už pár let mám nižší řadu Roomba 630. Jsem s ní velmi spokojená. Má svoje mouchy a právě proto jsem přešla na vyšší řadu. A mohu vřele doporučit.
Vyšší pořizovací cena je mínusem, ale peněz rozhodně litovat nebudete. Zvládá práci velmi rychle, velmi dobře a v porovnání s nižší řadou jsem nadšená dvojnásob, kam se funkce posunuly.
Nebo vtipně 40x, jelikož výkon je opravdu znát :-)
Mám velmi dlouhé vlasy a skutečně se na lamely nenamotávají.
(což nižší řada s tím sice problém neměla, ale musel se kartáček čistit, byly namotané)
Pořídila jsem si koberec s vyšším chlupem, vysavač skutečně přepne, rozpozná a parádně vysaje i tento koberec. Toto byl také důvod, proč jsem pořizovala vyšší řadu, nechtělo se mi pořád motat koberec, nebo dávat virtuální zábrany-ty jsem měla dvě a pozor!-u vyšší řady toto ušetříte, jelikož parádně fungují "zakázané zóny", tedy vysavač nevjede k misce s vodou (máme psa) v zakázané, nastavené zóně.
Aplikace, kde vidíte historii, nastavíte místnosti kde vysávat - je velmi jednoduchá na ovládání a je příjemné v aplikaci vidět, kde vysavač nevysál-oblast kde stojí křeslo a podobné. Zbytek mapy je "zelený", tedy vysátý.
Roomba skutečně jezdí smysluplněji, kratší dobu a toliko nenaráží.
O mnoho kratší dobu! Mohu porovnat, byla jsem překvapená.
Stačí jí z počátku dát do místnosti a sama si mapu nahraje a je vtipné, jak na telefonu vidíte přesně jak vypadá místnost.
Konspiračních teorií bych se nebála, každý nosíme v kapse telefon s kamerkami vředu, vzadu, "a tak už se ví všechno", tedy to, že jezdí vysavač po místnosti a mapuje místnost je absolutní standard, žádný špiony to asi zajímat nebude :-)
Dá se uložit vysátí celé místnosti, nebo jen půl místnosti-stačí jen oblast pojmenovat, dát "do oblíbených" a spustit vysavač.
Kdyby automatické vysypávání, tedy ona lepší stanice nestála toliko peněz, pořídila bych jí také.
Ale to už se mi zdálo hodně.
Dnes mi vysavač zahlásil do telefonu, že se šel nabít a že je třeba vysypat sběrný koš, hmmm-mno, mohla jsem si jí pořídit taky, ale peníze... Vysypala jsem koš a vysavač volně pokračoval ve své práci.
Ale musím říci, že toto zahlásil po několika dnech používání a nevysypávání. Takže v pořádku.
Vytírač jsem nechtěla, ale nižší řadu jsem měla také (Bravaa)-celkem sranda, ale nezvykla jsem si na používání, pravidelné. Nebyl špatný, souhra událostí do poslala do další rodiny...
Tedy kompatibilnost nemohu soudit.
Vypadá moc hezky a oproti nižší řadě nesvítí, když je ve stanici. Což je lepší, nemám ráda zbytečné diody.
Tedy svítí, když něco hlásí, jinak spí v poklidu.
Mám ráda čisto a tady jsem spokojená.
Mnohu vřele doporučit.
Jediné, co mi chybí oproti nižší řadě je "ouško", za které jsem přenášela vysavač do (rodinný domek) vyššího patra. Tak ho odnáším oběma rukama, nevadí. Jen trocha nostalgie, jediná věc, která byla "lepší" na nižší, i tak dobré řadě Roomba.
Náhradní díly doporučuji (s ohledem na nižší řadu, zkušenosti)-lepší vždycky originál. Baterie a podobné. Vydrží déle, lepší.
Jsem ráda, že jsem šla do prozatím nejvyšší řady.
Vysavač nemá chybu...

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 (9158) WiFi
Ověřený zákazník Vašek 30. 12. 2020
5
100 %
Doporučuje produkt

Kdo přemýšlí o vysavači, nejlepší možná volba! Nemá cenu přemýšlet o nějaké náhražce, kabely problémy nedělají, chlupatý koberec také ne prostě top

 • Nemáme co vytknout!
 • Možná cena

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
Celkové hodnocení:

Mohlo by Vás také zajímat

20% SLEVA

Robotický vysavač
iRobot Roomba 980 WiFi

 • - Inteligentní navigace
 • - Úklid až do 185 m²
 • - Mluví česky, WiFi
(98 %) 283 recenzí
S kódem "irobot20"
11 999,-
14 999,-

Na dotaz

20% SLEVA

Robotický vysavač
iRobot Roomba i7 grey WiFi

 • - Nejnovější generace Roomba
 • - Inteligentní navigace iAdapt 3.0
 • - Mluví česky, WiFi
(96 %) 56 recenzí
S kódem "irobot20"
11 992,-
14 990,-

Skladem > 5 ks
Odešleme v pondělí

20% SLEVA

Robotický vysavač
iRobot Roomba i7+ grey WiFi

 • - Nejnovější generace Roomba
 • - Inteligentní navigace iAdapt 3.0
 • - Mluví česky, WiFi
 • - Stanice se samovyprazdňováním
(94 %) 23 recenzí
S kódem "irobot20"
15 999,-
19 999,-

Skladem > 5 ks
Odešleme v pondělí

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladem
 • příjemný personál
Otevírací doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladem
 • příjemný personál
Otevírací doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladem
 • příjemný personál
Otevírací doba