SIDE-shoproku2023
SIDE-concept20

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

220 770 770 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Dolphin S200 přichází na náš trh!

Představujeme vám nový model automatického bazénového vysavače značky Dolphin S200. Co může vašemu bazénu nabídnout? Vyplatí se ho koupit nebo je lepší si připlatit za top model?

Jak již název napovídá, Dolphin S200 je zástupcem modelové řady S, v rámci níž byl loni představen první bazénový vysavač s možností ovládání přes mobilní aplikaci - S300i. Co se týče inteligence, schopnosti vyčistit bazén, praktičnosti, spolehlivosti a dokonce do jisté míry i designu, S200 v ničem nezaostává. V čem tedy spočívají rozdíly?

dolphin srovnání zkušenosti test

Rozdíly mezi Dolphin S200 a S300i

Model S300i je prakticky to nejlepší co značka Dolphin v současnosti nabízí. Dolphin S200 oproti němu nemá Bluetooth, tím pádem ho není možné ovládat přes mobil (a to není možné ani dálkovým ovladačem, protože takový neexistuje). Dolphin S200 má jen jeden režim čištění (2 hodiny versus 1,5 / 2 / 2,5 hod. u top modelu) a není možné ani naprogramovat dobu a čas vysávání bazénu. Jak jsme však zmínili, kvalita čištění nijak nezaostává. Jediným rozdílem v tomto směru je mírně odlišný filtrační koš. S300i obsahuje dvojitý filtrační koš - skládá se ze 100 mikronového filtru (který se dá v případě potřeby vytáhnout nebo použít samostatně) a 20 mikronových filtračních vložek. S200 má filtrační koš se 100 mikronovými filtračními vložkami, které lze vyměnit za 20 mikronové, které jsou přibaleny v balení. O možnost dvojí filtrace tak vůbec nepřijdete. Tento princip bude pro někoho možná i výhodnější.

U tohoto robota se můžete těšit na kompletní pokrytí vašeho bazénu, důkladné čištění se dvěma aktivními kartáči (točí se dvojnásobnou rychlostí, jakou se pohybují pásy stroje) a možnost použít na jakýkoliv povrch bazénu díky systému PowerStream, který zároveň zaručí přítlak robota k povrchu.

Dolphin S200 zakoupíte exkluzivně u nás na tomto odkazu.

Ale pokud se rozhodnete pro Dolphin S300i, můžete si být jisti, že tak brzy ho žádný nepřekoná. Kromě funkce ovládání přes mobilní telefon (nebo tablet) a časovače spuštění dostanete v balení i transportní vozík.

25. 04. 2017