SIDE-jarni-slevy-23
SIDE-jarni-slevy-23

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

IFA 2017 - Novinky v oblasti domácí robotiky

V Berlíně skončil největší evropský veletrh spotřební elektroniky. Byli jsme se podívat, jaké novinky v robotice přinášejí největší světoví výrobci.

LG

Snad nejvýraznější novinku jsme mohli vidět v hale značky LG. Kromě nového robotického vysavače se korejský výrobce rozhodl vstoupit na trh zahradní techniky a vytvořil robotickou sekačku. Mnoho informací nevíme, zatím bylo řečeno jen tolik, že bude potřebovat hraniční kabel (stejně jako téměř všechny robotické sekačky), ale zároveň ji budou pomáhat různé senzory a GPS. Propojení s aplikací bude samozřejmostí. Měli jsme možnost vidět i koncept nového robotického vysavače, který by měl přijít na trh v roce 2018.

nejnovější trendy v robotice

nejnovější trendy v robotice

Samsung

Další korejská značka, Samsung, předvedla své nové robotické vysavače, které již najdete u nás v prodeji. Modely VR20M705 a VR20M707 zaujmou vysokým reálným výkonem (20 W na kartáči), samočisticím kartáčem, výsouvací lištou na dokonalé vyčištění rohů a vyšší model i Wi-Fi s možností napojení na aplikaci Samsung Smart Home.

trendy robotika 2017

iRobot

Americký iRobot představil robotické vysavače Roomba s Wi-Fi a Li-Ion baterií s modelovým označením Roomba 696 a Roomba 896. Oba modely již mají někteří z vás, kteří je zakoupili u nás, u sebe doma a pomáhají jim s vysáváním.

nejnovější trendy v robotice

Bosch

Bosch je silným hráčem v oblasti robotiky, ale do teď to bylo pouze v průmyslové oblasti. Na veletrhu IFA však představili robotický vysavač do domácnosti s názvem Roxxter. Bude mít D tvar, Wi-Fi s aplikací, ovládání přes Amazon Alexa, a dokonce i přední kameru, kterou bude sledovat dění v bytě, když právě nebudete doma (a upozorní vás v případě, kdy vnikne narušitel, podobně jako to již nyní dokáže LG Hom-Bot VR9647PS).

ifa 2017 novinky roboty

Neato

Další značka z amerického kontinentu představila model Neato D7. Co přinese oproti předešlým modelům? Největším posunem je podpora virtuálních "no go" zón, pomocí kterých robotu na mapě v aplikaci vyznačíte místa, které nemá vysávat. Doufáme, že ho u nás v eshopu brzy najdete. Sledujte kategorii Neato.

novinky robotika

novinky roboty domácí 2017 2018

Electrolux

Společnost AEG představila pod značkou Electrolux svůj vlastní robotický vysavač. Bude mít trojúhelníkový tvar s jedním bočním kartáčkem a 21 cm širokým hlavním kartáčem umístěným vepředu. Navigace je laserová s 3D senzorem, který vytváří 3D mapu uklízené oblasti.

07. 09. 2017