SIDE-doprava-zdarma
SIDE-doprava-zdarma

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Novinka - první robotický čistič oken se zásobníkem na vodu

U robotických čističů oken jsme dosud museli stříkat vodu na skla sami. Nešlo tedy o plně automatický režim, ale bylo zapotřebí asistence člověka. Situace se ale s příchodem Hobota 298 změnila!

Hobot 298 má integrovaný zásobník na vodu, resp. čistící tekutinu. Tuto pak robot stříká pomocí ultrasonické trysky na čištěný povrch, jakými jsou okna, zrcadla, obklady, ... Používat by se měl dodávaný přípravek, nebo destilovaná voda, aby bylo zamezeno ucpávání trysky (třeba vodním kamenem, který se dříve nebo později u běžné kohoutkové vody objeví). Na to, jak to přesně funguje, se můžete podívat ve videu níže:

Jaké další vylepšení Hobot 298 přináší?

Jelikož model s označením 298 má jenom jeden režim (během kterého stříká vodu), výrobce upustil od utěrek na suché čištění prachu a nečistot, na které jsme byli zvyklí u předchozích modelů s touto konstrukcí (268 a 288). Budou vám tedy stačit žluté utěrky z mikrovlákna.

Změnou přešla i navigace, systém pohybu a čištění (AI-technology S2.1). Standardem je i Wi-Fi a ovládání robota pomocí aplikace ve smart zařízení.

Hobot 298 je již k dostání u nás, a je skladem.

01. 02. 2019