SIDE-marianne-2024
SIDE-marianne-2024

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

220 770 770 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Novinka: robotický čistič oken Symbo Weebot W130

 

Symbo rodina má o jednoho člena více. Jmenuje se Weebot W130 a je to robotický čistič oken. Proč by měl uchvátit právě vás?

Symbo Weebot W130 je robotický čistič oken, který vám usnadní čištění oken a ušetří kopec času. Jeho předností je patentovaná technologie vibrační podložky, která zvyšuje efektivitu čištění. Vibrační podložka aktivně stírá povrch před robotem a velká čistící utěrka absorbuje tuto nečistotu.

Symbo Weebot W130 si hravě poradí s nejrůznějšími typy oken, skel, dlaždic a dalších povrchů. Je vhodný na střední a velká okna, či výlohy (od 50x50 cm). Svislý či vodorovný povrch pro tento designový kousek také není žádný problém. Máte ve své domácnosti bezrámová okna? Nemusíte smutnit. Díky senzorům, které detekují hranu okna, se i pro vás stává Weebot W130 vhodným společníkem. Výhodou je ovládání pomocí jednoho tlačítka, kdy stačí robota přiložit na sklo a tlačítkem spustit. Robot si zjistí rozměry okna a pak automaticky zvolí nejvhodnější režim čištění. Pomocí dálkového ovládání můžete robota také ovládat a ručně ho navigovat na více zněčištěné místo a pak zvolit režim lokálního intenzivního čištění.

Weebot W130 myslí také na svoji bezpečnost. Je vybaven záložní UPS baterií, která v případě výpadku proudu chrání váš malý zázrak proti pádu a následnému poškození. Součástí balení je také bezpečnostní lano, které plní podobnou funkci.

->> Přejít na stránku produktu Symbo Weebot W130

28. 05. 2018