SIDE-jarni-slevy-23
SIDE-jarni-slevy-23

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Novinka: robotický vysavač CleanMate QQ-6S

Přes letošní babí léto přichází na trh robotických vysavačů příjemná novinka - CleanMate QQ-6S. Co přináší navíc oproti předchozímu modelu QQ-5S kromě vyšší ceny o 5 stovek?

Hlavního rozdílu si všimneme hned na první pohled. Designéři se s novým CleanMate posunuli dopředu. Na vrchním krytu již nenajdeme připojený dálkový ovladač (ten však zůstal součástí balení), ale hezké redesignované logo CM. Hezký stroj však automaticky neznamená lepší čištění. Jak je na tom tedy CleanMate QQ-6S s vysáváním? CleanMate QQ-6S se naproti modelům QQ-5 a QQ-5S vrací k jednomu kartáči. S tím souvisí i odlišná prachová nádobka, která je větší, lépe přístupná a jednodušší na údržbu. Má také indikaci plnosti, takže se již nebudete muset zbytečně koukat, jestli ji není třeba vysypat. Výhodou je systém detekce nečistot (něco podobného známe u Roomby od iRobotu). Jde o to, že pokud vysavač přijede na více znečištěné místo, vysává jej intenzivněji.

Novinkou je přechod k HEPA filtraci, která by měla být účinnější, a tedy vhodná i do domácností s alergiky. Sonické zdi zůstaly součástí balení, potěší i fakt, že je je možné nabíjet přímo na domovské stanici.

Oplatí se ale připlatit si za CleanMate QQ-6S pět stovek oproti modelu QQ-5S? Propracovanější prachový zásobník, HEPA filtrace, lepší software a jednodušší údržba mluví za jasné ano. No až čas ukáže, jak to všechno spolu klape.

CleanMate QQ-6S můžete koupit již nyní v našem eshopu přes tento odkaz.

12. 10. 2015