SIDE-intex
SIDE-doprava-zdarma

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Nový Hobot 198 - jaká zlepšení přináší oproti předešlým modelům?


Před Vánocemi 2016 jsme se dočkali nejen nových modelů robotických vysavačů, jako například nabušený LG Hom-Bot VR9647PS s přední kamerou a Wi-Fi, o kterém jsme vás informovali v předchozí novince, ale i robotických čističů oken. Na trh přichází model Hobot 198.

Hobot 198 je vylepšenou verzí modelu 188, který je aktuálně stále v prodeji. V čem je tedy novinka lepší od předchozí verze?
 
V první řadě byl vylepšen navigační systém, AI-Techonology postoupila z verze 2.0 na 2.1. V praxi by to mělo znamenat "logičtější" navigaci při čištění okna. Ta bude Hobotu 198 rozhodně nápomocná v novém režimu dvojitého čistícího cyklu, kdy každé místo pročistí 2x. Co potěší milovníky moderných technologií je dozajista Bluetooth. Díky tomu budete moci ovládat robotický čistič oken z pohodlí sedačky s telefonem v ruce a navigovat jej na nejvíce znečištěná místa. Při velkých oknech od podlahy až po strop určitě pohodlné řešení a velká výhoda. Pro běžné uživatele to bude pravděpodobně funkce, za kterou si nebudou ochotni připlatit. Hlavně když si uvědomíme, že má Hobot 198 dálkový ovladač i s 2 AAA bateriemi přímo v balení.
 
Naštěstí to není jediná inovace. Nový model dostal do vínku modernizovaný motor s funkcí "powerful torque" - dokáže vytvořit vyšší otáčky a silnější točivý moment. Aby z tohoto důvodu robot z okna nespadl, byly přepracovány čistící kroužky (na které se nasazují čistící utěrky z mikrovlákna), která zajišťují lepší a silnější přisátí k čištěnému povrchu. A na závěr jsme si nechali největší změnu. Alespoň co se týče vzhledu. Hobot 198 je černý. :)
 
Jako největšímu specialistovi na domácí robotické pomocníky nám tento produkt nesmí chybět v nabídce. Kupovat ho můžete již nyní:

->> Přejít k produktu Hobot 198

07. 12. 2016