SIDE-doprava-zdarma
SIDE-doprava-zdarma

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Nový přírůstek do rodiny Neato: model Botvac D7 Connected

Představujeme vám nový robotický vysavač Neato Botvac D7 Connected, který jako první v Česku uvádíme na trh. Jaký je a co nového přináší?

Robotický vysavač Neato Botvac D7 Connected čistí efektivně a spolehlivě velké prostory. Díky svému výkonu je vhodný na všechny typy podlah, a to o rozloze až 465 m². Kombinovaný kartáč a HEPA filtr zachycuje efektivně nečistoty, zvířecí chlupy od vašeho domácího mazlíčka a alergeny. Elegantní design ve tvaru D s technologií CornerClever vyhledává skryté nečistoty – v rozích a podél zdí. Technologie SpinFlow se super silným sacím výkonem zajistní plnohodnotný úklid vaší domácnosti. Bezsáčková nádoba o objemu 0,77 l pojme velké množství nečistot. Kvalitní lionová baterie zajistí spolehlivý úklid až 150 min. na 1 nabití, a když se robot vybije, po nabití pokračuje, kde přestal.

Funkce Wi-Fi nyní nabízí možnost přepínání mezi frekvencemi 2,4 GHz a 5 GHz. Novinkou u modelu Botvac D7 Connected je funkce tzv. No-Go zón. Pomocí aplikace ve vašem smartphonu či tabletu si můžete nastavit virtuální linky, za které váš robot nepojede. Díky mobilní aplikaci získáte přehled čištění s mapou pokrytí, historií a statistikami úklidu.

>> Neato Botvac D7 Connected v prodeji u nás zde

26. 04. 2018