Samsung cashback
Doprava zdarma nad 1000 Kč

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Nový přírůstek do rodiny Neato: model Botvac D7 Connected

Představujeme vám nový robotický vysavač Neato Botvac D7 Connected, který jako první v Česku uvádíme na trh. Jaký je a co nového přináší?

Robotický vysavač Neato Botvac D7 Connected čistí efektivně a spolehlivě velké prostory. Díky svému výkonu je vhodný na všechny typy podlah, a to o rozloze až 465 m². Kombinovaný kartáč a HEPA filtr zachycuje efektivně nečistoty, zvířecí chlupy od vašeho domácího mazlíčka a alergeny. Elegantní design ve tvaru D s technologií CornerClever vyhledává skryté nečistoty – v rozích a podél zdí. Technologie SpinFlow se super silným sacím výkonem zajistní plnohodnotný úklid vaší domácnosti. Bezsáčková nádoba o objemu 0,77 l pojme velké množství nečistot. Kvalitní lionová baterie zajistí spolehlivý úklid až 150 min. na 1 nabití, a když se robot vybije, po nabití pokračuje, kde přestal.

Funkce Wi-Fi nyní nabízí možnost přepínání mezi frekvencemi 2,4 GHz a 5 GHz. Novinkou u modelu Botvac D7 Connected je funkce tzv. No-Go zón. Pomocí aplikace ve vašem smartphonu či tabletu si můžete nastavit virtuální linky, za které váš robot nepojede. Díky mobilní aplikaci získáte přehled čištění s mapou pokrytí, historií a statistikami úklidu.

>> Neato Botvac D7 Connected v prodeji u nás zde

26. 04. 2018

X
Doprava zdarma