SIDE-onadnes
SIDE-onadnes

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Poznejte nové Hom-Boty od LG - co se zlepšilo a co zůstalo po staru?


Od doby, co byl na trh uveden model Hom-Bot VR62601LVM společností LG, uběhlo už pár let. Nyní však tento korejský výrobce inovativní techniky přichází s vylepšenou modelovou řadou robotů Hom-Bot.
 
Jsme rádi, že čtvercový design zůstal zachován, podobně jako i celý systém čištění. Změna nastala v propracovaném softwaru a hlavně v novém typu motoru. LG si patentovalo tzv. Smart Inverter motor, kterému věří natolik, že na něj poskytuje 10letou záruku. To znamená, že pokud se vám náhodou poškodí motor např. po 9 letech, stále máte nárok na záruční opravu zdarma. Tento motor, který se mimochodem nachází i v dalších produktech řady LG CordZero, dokáže vyvinout vyšší otáčky při nižším příkonu, a zároveň dosáhnout vyšší sací výkon. Při běžném provozu robotických vysavačů to znamená nižší spotřebu energie a o něco nižší hlučnost. Alergiky také potěší, že tento motor nevypouští do vzduchu žádné uhlíkové ani měděné částice, jak je to v případě uhlíkových motorů.
 
Vítanou změnou je aplikace odolnější povrchové vrstvy i na nižší modely LG Hom-Bot. V předchozí modelové řadě to byla realita jen u vyšších modelů, které zas aktuálně dostaly povrch připomínající leštěný hliník. A u vyšších modelů můžeme i zůstat - právě ty prošly nejvýraznějšími změnami. Jde o LG Hom-Bot VR9627PG a LG Hom-Bot VR9647PS. Oběma robotům přibyla Wi-Fi, samozřejmě spolu s aplikací. Takže se můžete těšit na plánování úklidu, ovládání pohybů, či sledování statistik přímo z vaší dlaně prostřednictvím mobilu nebo tabletu.
 
Největší vychytávku v nové modelové řadě přináší LG Hom-Bot VR9647PS. Jde aktuálně o jediný robotický vysavač na trhu, který má přední kameru. Ve spojení s Wi-Fi a mobilní aplikací takto dokážete sledovat v reálném čase, co se děje u vás doma. A nejen to, v LG tímto krokem spojili robotický vysavač s "hlídacím psem". Prostřednictvím funkce Home Guard bude robot hlídat váš byt, dokud nejste doma. Pokud dojde k narušení prostoru, vytvoří sérii snímků, které vám okamžitě odešle do telefonu (v případě aktivní Wi-Fi na obou zařízeních). Vy tak budete vědět, zda je narušitelem zloděj nebo jen tchýně, která vám přišla zalít kytky během vaší dovolené u moře.
 
Společnost LG tak při nové sérii "Hom-Botů" zachovává ověřené a funkční vlastnosti předchozích modelů, přidává vylepšený motor, Wi-Fi a v nejvyšší verzi i přední kameru. A to vše za dostupné ceny.
 
LG Hom-Bot VR9647PS s přední kamerou, Wi-Fi a aplikací můžete mít doma již zítra - máme ho totiž skladem:

->> Přejít k produktu LG Hom-Bot VR9647PS

29. 11. 2016