SIDE-doprava-zdarma
SIDE-doprava-zdarma

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

roboticky-vysavac.cz obchodem roku 2013 !

Děkujeme za dárek k 20. výročí.

Roboticky-vysavac.cz vítězí v SHOP ROKU 2013!

Vážení zákazníci a příznivci našeho internetového obchodu, srdečně vám děkujeme za podporu v soutěži ShopRoku 2013. Vážíme si ocenění, kterého se nám dostalo. Obhájení prvního místa v této prestižní soutěži je pro nás výzvou pro další rozvoj kvality našich služeb.

Nejlepší ocenění od zákazníků – spokojenost a důvěra

Internetový obchod Roboticky-vysavac.cz, který obhájil 1. místo v uznávané soutěži ShopRoku.cz 2013, provozuje společnost CENTRUM CZECH s.r.o., která byla založena v roce 1993 a letos slaví 20. výročí na českém trhu.

Za tuto dobu si vybudovala významné postavení na trhu v oblasti robotiky a v současné době patří k největším prodejcům robotických vysavačů v České republice. Kvalitou svých služeb a produktů si získala přízeň celé řady spokojených zákazníků, kteří pro ni opětovně hlasovali v prestižní soutěži ShopRoku.

Navštivte kamenné obchody, ptejte se on-line

V elektronickém obchodu Roboticky-vysavac.cz můžete nakupovat domácí pomocníky z pohodlí domova. Pokud si nevíte s výběrem rady, můžete využít on-line poradnu. Výhodou je, že takřka 99 % zboží je skladem a těšit se na něho můžete do 24 hodin od potvrzení objednávky. Pokud preferujete přímý kontakt, můžete využít kamenné prodejny v Praze a Náchodě, kde vás očekává proškolený a ochotný personál.

25. 10. 2013