SIDE-doprava-zdarma
SIDE-doprava-zdarma

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Samsung vylepšuje robotické vysavače řady VR9xxx

Samsung po letech inovuje svou řadu robotických vysavačů. Sérii VR9000 nahrazuje série VR9300. V tomto článku se dovíte, co dobrého zůstalo, co bylo vylepšeno a na které novinky se můžete těšit.

Na úvod není na škodu upozornit, že robovysavače od Samsungu jsou trochu jiné, jako konkurence. Jsou vyšší, protože mají motor a odpadní nádobu s cyklonovým sáním, která zabírá větší prostor. Tato patentovaná technologie zvaná CycloneForce byla oproti předešlé generaci ješte více vylepšena. Výrobce udává až 70krát vyšší sací výkon, jako jiné robotické vysavače. Cyklonový vír uvnitř odpadní nádoby udržuje nečistoty v pohybu, a ty pak neucpávají filtr, který zůstává průchozí a nesnižuje výkon. Design robotů je rovněž odlišný. Podobně jako Neatoi Samsung vsadil na tvar písmena D. Už vysavače Neato si díky tomu mohou dovolit nadprůměrně široký kartáč - 277 mm, ale Samsung jde ještě dál. Kartáč měří úctyhodných 311 mm. V spojení s inteligentním pohybem po místnosti uklidí prostory opravdu rychle. Pohyb je řízen množstvím senzorů, ale hlavně digitální kamerou, která snímá strop a vytváří si mapu, podle níž se orientuje.

Samsung VR9300 má FullView senzor, který rozeznává rohy a vysaje je až 3x, aby se ujistil, že svou práci odvede dokonale. Má také Wi-Fi, což jej posouvá ještě o level výš. Pomocí aplikace jej můžete ovládat kdykoliv a odkudkoliv. Pouhým dotykem na obrazovce svého chytrého zařízení (s iOS nebo Androidem) zahájíte nebo zastavíte úklid, nastavíte časy vysávání, vidíte mapu uklízené místnosti apod. S pomocí funkce Select & Go můžete dokonce individuálně zvolit místnost k uklizení, robot do ní zajede, vysaje nečistoty a sám se dojede "zaparkovat" do nabíjecí základny.

Kromě výše zmíněných vlastností a funkcí můžete od tohoto Samsungu očekávat i zcela standardní věci, jako načasování úklidu, možnost volby z různých režimů vysávání, funkci virtuální stěny a další.

Samsung Powerbot VR9300 VR20K9350WK/GE je již v prodeji a můžete ho u nás zakoupit zde. V brzké době se rovněž můžete těšit na novou řadu VR7000, která sice nebude tolik vymakaná, ale zůstanou zachovány ty nejdůležitejší vlastnosti, které Samsung dělají Samsungem. O všem vás budeme včas informovat.

12. 07. 2017