SIDE-marianne
SIDE-marianne

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

iRobot představuje novou sérii robotických vysavačů

Společnost iRobot představila v Mnichově evropskému trhu novou sérii svých robotických vysavačů s vlajkovou lodí iRobot Roomba 880, který se zbavil kartáčů a nahradil je inovativními gumovými válci zvyšujícími celkový výkon robotických vysavačů o 50%.

Představení iRobot Roomba série 800

Dosavadní řady fungovaly na principu rotačního kartáče doplněného o relativně slabý elektromotor, který nasbírané nečistoty uložil do sběrné nádoby a tak pracoval jako elektrický smeták. Nová generace robotických vysavačů se naopak začíná silným výkonem sání přibližovat tradičním vysavačům. Za touto změnou můžeme hledat nové pevné gumové válce s výstupky, které zužují prostor průchodu vzduchu a tím zvyšují samotný výkon vysavače.

Hlavní výhodou této inovace s označením AeroForce Extractor je skutečnost, že válce není nutné zdlouhavě čistit jako u předchozích řad (absence namotaných vlasů a zvířecích chlupů). Těšit se také můžete z dvojnásobné životnosti baterie oproti předchozím robotickým vysavačům.

Další výhodou nové řady je doplnění o optické senzory detekujících větší množství nečistot. Robotický vysavač proto zůstane na místě tak dlouho, jak je potřeba pro co nejlepší úklid.
V současné době iRobot představil modely iRobot Roomba 870 a iRobot Roomba 880, které budou u nás dostupné od června 2014.

Chcete-li být mezi prvními majiteli těchto robotických mazlíčků, můžete si jej před-objednat v našem e-shopu již nyní.

25. 04. 2014