Bazénové vysavače

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Záruční a reklamační podmínky

Kupujícímu je doporučeno nepřebírat od přepravce poškozenou zásilku a kontaktovat naše reklamační oddělení. V případě převzetí poškozené zásilky bude k reklamaci přistupováno ve spolupráci s přepravní službou. Po převzetí zboží je doporučeno zboží bez zbytečného odkladu zkontrolovat a případné zjištěné vady co nejdříve oznámit písemnou formou na e-mail: reklamace@roboticky-vysavac.cz nebo telefonicky 774 810 810 (nejrychlejší řešení) nebo poštou na adresu: ROBOT WORLD s.r.o., Hněvkovského 677/66A, 617 00 Brno.

Pro výrobky značky iRobot, LG, Samsung, iClebo, CleanMate, Ecovacs, Dolphin, Zodiac, Aquabot, Hexagon, Aquatron, Lizard, Ambrogio, Robomow zajišťujeme bezplatný svoz (svoz je uskutečněn mezi 8-18:00, přesný čas svozu není možnost určit), kdy si pro Váš reklamovaný výrobek přijede řidič, odveze do autorizovaného servisu dané značky a po opravě přiveze zpět k Vám domů. Při objednání svozu nám stačí zavolat na call linku 774 810 810 nebo napsat na email reklamace@roboticky-vysavac.cz, kde Vám rádi svoz objednáme. K objednání svozu je třeba nahlásit číslo nákupního dokladu, adresu svozu, den svozu a telefonní kontakt. Výrobek k reklamaci je třeba zaslat vyčištěný spolu s popisem závady a kopií nákupního dokladu nebo kopií záručního listu.

V případě reklamace výrobku je možnost se obrátit přímo na autorizovaný servis. Příslušný autorizovaný servis Vašeho výrobku Vám sdělí naši operátoři jak na info lince 774 810 810 nebo na emailu info@roboticky-vysavac.cz. Výrobek k reklamaci je třeba zaslat vyčištěný.

U ostatních produktů nebo v případě kdy není možnost využít bezplatného svozu (svoz je uskutečněn mezi 8-18:00, přesný čas svozu není možnost určit) se reklamované zboží odešle na adresu naši firmy ROBOT WORLD s.r.o., Reklamační oddělení, Hněvkovského 677/66A, 617 00 Brno spolu s popisem závady (formulář ke stažení níže), kopií faktury a záručním listem nebo je možnost přinést osobně na naše prodejny.

Reklamační řády:
Reklamační řád pro spotřebitele
Reklamační řád pro podnikatele a právnické osoby

Formulář pro reklamace a pozáruční servis:
Formulář pro reklamace a pozáruční servis

V případě, že chcete jen odstoupit od smlouvy do 14 dnů, kontaktujte nás a vyplňte tento formulář:
Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

X
Doprava zdarma