side-right-letnihity
side-left-letnihity

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

220 770 770 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

O nás

Společnost ROBOT WORLD s.r.o (dříve s názvem CENTRUM CZECH s.r.o.) byla založena v roce 1993 a na českém trhu působíme již 27. rokem. Za dobu naší existence jsme si vybudovali významné postavení na trhu v oblasti robotiky a stali jsme se tak největším prodejcem robotických vysavačů v ČR. Dlouhodobé fungování naší společnosti a maximální spokojenost našich zákazníků, vypovídá o kvalitě námi nabízených služeb a zaručuje vám, že svou důvěru vkládáte do těch nejlepších rukou.

Díky vaší spokojenosti jsme také získali celou řadu ocenění. Mezi ty nejprestižnější a pro nás nejdůležitější patří - Shop roku 2010, 2011, 2012, 2013, Shop roku 2015 Finalista a zlatý certifikát Ověřeno zákazníky.

Poznejte nás osobně! Rádi bychom vás pozvali do našich kamenných prodejen v Praze, Brně a Náchodě, kde vás přivítá vysoce proškolený tým, který vám se vším poradí a vše vám podrobně vysvětlí.

K dispozici je vám také elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Takřka 99 % veškerého zboží máme skladem a dopravíme vám ho do 24 hodin od potvrzení objednávky.

 


Ověřeno zákazníky
Na serveru heureka.cz jsme obdrželi zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

 

Kontakty

Internetové objednávky 9–18 hod.
E-mail: [email protected]
Telefon: 774 810 810
Reklamace zboží
E-mail: [email protected]
Telefon: 774 810 810