SIDE-ferove-ceny
SIDE-ferove-ceny

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

220 770 770 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

iRobot Roomba i7 - robotický vysavač, který si sám vynese smetí

Ať už jste vlastníkem robotického vysavače jehož cena přesahuje měsíční plat, anebo hodnotu nedělního obědu, tak vás jedna nepříliš oblíbená činnost dozajista spojuje. Mluvíme o úmorném vysypávání nádobky s odpadem, která mnohdy skrývá taková překvapení, o kterých se tu snad nebudeme ani zmiňovat. Každopádně díky novému robotickému vysavači iRobot Roomba i7+ se i tento problém stává postupně historií.

Nejnovější model Roomby přináší dobíjecí stanici jejíž součástí je odpadní box, do kterého může Roomba prostřednictvím "samovyprazdňovacího" otvoru, umístěnému ve spodní části robota, skladovat obsah až 30 odpadních nádobek. Na samotném skladování odpadu by nebylo nic převratného, kdybychom se tu ovšem nebavili o systému, který je navržen tak, aby byl zcela autonomní. Podle slov vývojářů by Roomba i7+ měla být schopná uklízet pravidelně každý den po dobu jednoho měsíce (pokud bychom tedy opomenuli skutečnost, že k plynulému chodu musíme krom odpadní nádobky také pravidelně udržovat čistotu hlavních kartáčů v kombinaci s těmi bočními).

irobot roomba i7+ novinka

Výraznou změnou si prošla i samotná aplikace iRobot HOME, se kterou si nyní můžete naplánovat úklid jednotlivých místností a dokonce si je i prostřednictvím této chytré appky pojmenovat dle vaší libosti.

roomba i7 samovyprazdnovaci

Nová Roomba i7+ je k dostání u nás ve dvou barevných variantách: model 7550 silver a 7558 grey.

K dispozici je i model bez čistící dokovací stanice, tu si ale budete moci časem dokoupit. Jde o modely Roomba i7 ve verzích 7150 silver a 7158 grey.

08. 02. 2019