SIDE-ona-dnes23
SIDE-ona-dnes23

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

220 770 770 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Novinka: iRobot Roomba 980

Kupte si Roombu 980 již dnes, dostupná u nás na www.roboticky-vysavac.cz/iRobot-Roomba-980

Pověst o Roombě 980, jako nejlepším robotickém vysavači, předběhla její uvedení na náš trh. V čem ale spočívá toto její hodnocení? Není to jen marketingový trik?

Novinky přicházející s Roombou 980

Asi nejvýraznější změna prvního modelu ze série 900 je odlišný způsob navigace. Už to není jen na první pohled bezduché procházení sem a tam (systém iAdapt 1.0), ale vylepšený způsob orientace po místnosti. Kamerový systém opticky rozlišuje záchytné body v prostoru a podle nich dokáže určit polohu. To zaručí systematický úklid, a to nepřetržitě až po dobu dvou hodin. Poté se automaticky vrátí do své domovské základny, aby se nabila. V případě potřeby bude pokračovat v úklidu tam, kde přestala. Uklidí tak i větší podlahovou plochu a složitější prostory.
 
Další novinkou, kterou Roomba 980 přinesla, je propojení přes Wi-fi. Teď můžete robota poslat uklidit přes mobilní telefon s aplikací odkudkoliv (propojení přes cloud).
 
Kromě toho má nová Roomba zcela odlišnou baterii. Zatím co nižší modely používají Ni-MH, Roomba 980 má lithium-ion baterii. Výdrž by měla mít až 2 hodiny a vyšší životnost s až 4x víc dobíjecími cykli. Jestli to tak bude opravdu, ukáže až čas.
 

S Wi-fi si začala hrát i další americká značka - Neato, která nedávno uvedla na trh model Botvac Connected, o kterém jsme již psali v předešlém článku.

Datum uvedení Roomby 980 na trh v ČR

Roomba 980 u nás již v prodeji na www.roboticky-vysavac.cz/iRobot-Roomba-980. Cena: 26 989,- Kč.

23. 02. 2016