SIDE-onadnes
SIDE-onadnes

Nevíte si rady?Poradíme Vám!

774 810 810 NAPIŠTE NÁM

Chcete si robotický vysavač vyzkoušet? Zapůjčíme Vám ho.

Více informací

Novinka od LG: Robotický vysavač Home-bot vás nadchne

Vysoká účinnost, propracované ovládání, bezchybná navigace, perfektní překonávání překážek. To je nový robotický vysavač od LG, který dostal jméno Hom-bot SQUARE.

Představujeme vám horkou novinku na českém trhu. Robotický vysavač Home-bot VR 62601 LVM přináší vylepšené funkce pro ještě efektivnější úklid domácnosti.

Robotický vysavač „čtverec“

Vývojáři v LG si dali na novém robotickém vysavači Home-bot SQUARE skutečně záležet. Na první pohled zaujme tvar, který není kruhový, jako je tomu u starších modelů, ale čtvercový. Proto dostal nový robotický vysavač jméno SQUARE, neboli čtverec. Tento tvar přitom nebyl vybrán náhodně – v domácnosti je celá řada zákoutí a rohů, kam se kruhový vysavač z principu nedostane, zatímco Home-bot SQUARE tento nedostatek vychytal. Můžete se tak těšit na perfektní čistotu i v rohu místností nebo u nábytku.

Mistr úklidu

A co je oku skryto uvnitř robotického vysavače, projeví se při úklidu. Home-bot SQUARE se vyznačuje inteligentní navigací a duálním mapováním prostoru. Do vínku mu byly dány hned tři metody ovládání navigace a vyspělé překážkové i polohové senzory. Perfektně tak překoná jakoukoli překážku v domácnosti (schody, prahy u dveří, vysoké koberce apod.).

Systém nového robotického vysavače je plně automatický a vybrat si můžete z celkem 7 módů vysávání. Podle typu podlahy dokáže Home-bot SQUARE dosáhnout až 94% účinnosti, což je více než nabízí starší modely.

Zaujal vás nový robotický vysavač? Čtěte více o Home-bot SQUARE.

02. 03. 2014